21 Mart 2023 Salı Spor yayın akışı
Televizyonda 21 Mart 2023 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Kayaklı Koşu Dünya Kupası ve Kick Boks Gecesi programları 21 Mart 2023 Salı günü yayınlanması planlanmış spor programı listesinde öne çıkıyor.
Sizin için toplam 62 adet spor programı aşağıda listelenmiştir. Sitemizde herhangi bir kanal veya spor programı yayını paylaşılmamaktadır. Programları belirtilen saatte ilgili televizyon kanalının yayın platformları üzerinden izleyebilirsiniz.
00:00 - - The Minute
00:00 - - Paris Maratonu
00:00 - - Maç Saati
00:05 - - Bisiklet: Katalonya Turu
01:00 - - Bisiklet: Alfredo Binda Trophy
01:55 - - The Minute
02:00 - - Biatlon Dünya Kupası
02:00 - - Stadyum
03:30 - - Bisiklet: Katalonya Turu
04:30 - - Teknik Analiz
05:00 - - Kayakla Atlama: Dünya Kupası
06:00 - - TEB BNP Paribas Tennis Championship
06:30 - - Bisiklet: Katalonya Turu
07:30 - - Bisiklet: Alfredo Binda Trophy
08:30 - - Alp Disiplini: Dünya Kupası
08:30 - - Yelken TP 52 Super Series
08:55 - - Spor Takvimi
09:00 - - Dinamik Sabahlar
09:15 - - Spor Toto Süper Lig Özetler
09:20 - - Pilates
09:45 - - Yoga
09:45 - - Spor Toto 1. Lig Özetler
09:45 - - Süper Lig Haftanın Golleri
10:00 - - Biatlon Dünya Kupası
10:45 - - Dinamik Sabahlar
10:55 - - Spor Takvimi
11:00 - - Spor Manşet
11:00 - - Pilates
11:00 - - beIN Manşet
11:00 - - Dünya Körling Şampiyonası
11:30 - - Yoga
12:00 - - Sportsmax
12:30 - - Gün Ortası
13:00 - - Masa Tenisi
13:30 - - Spor Toto Süper Lig Özetler
14:00 - - Spor Stüdyosu
14:00 - - Biatlon Dünya Kupası
14:00 - - Haliç Kürek Yarışı Kadınlar
15:00 - - The Minute
15:00 - - FEI Ride Series
15:00 - - Maç Saati
15:05 - - Bisiklet: Alfredo Binda Trophy
15:45 - - Spor Toto Süper Lig Özetler
16:00 - - Reaction Sports 2
16:00 - - Gündem Futbol
16:00 - - Bisiklet: Katalonya Turu
17:00 - - SüperSpor
17:45 - - Spor Toto Süper Lig Özetler
18:00 - - Spor Merkezi
18:00 - - KBSL
19:00 - - BJK - FB Alagöz
19:00 - - Bisiklet: Milan-san Remo
19:45 - - Alp Disiplini: Dünya Kupası
19:55 - - Sakaryaspor - Bodrumspor
20:20 - - Kayaklı Koşu Dünya Kupası
21:00 - - Kick Boks Gecesi
22:00 - - Stadyum
22:00 - - 1000 Miles Of Sebring
23:00 - - Gamer
23:00 - - Biatlon Dünya Kupası
23:10 - - Spor Saati
23:30 - - Teknik Analiz