Söz

Star TV'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Söz, 15 Ocak 2022 Cumartesi günü ekrana geliyor. Söz programını saat 05:40'ta Star TV'de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece Star TV kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

İstanbul'da yaşanan bir terör saldırısı sonucu onlarca insan hayatını kaybeder. Olayın ardından Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu'nun hayatı bir yeni bir akışa sürüklenir. Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırır. Bunun üzerine örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir. Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.

Söz, Star TV'de yayınlanan ve 15 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 03:40'ta başlayan Sabahın Sultanı Seda Sayan isimli programdan sonra saat 05:40'ta başlayacak.

Söz programının yayını, 07:00'de yayınlanan Pulsar isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

15 Ocak 2022 Cumartesi günü saat 05:40'ta Star TV'de hangi program yayınlanacak?

Söz dizisi yayını başlayacaktır.