Benim Yemeğim

360'ta yayınlanan ekranların beğenilen eğlence programı Benim Yemeğim, 29 Ağustos 2021 Pazar günü ekrana geliyor. Benim Yemeğim programını saat 03:00'te 360'ta izleyebilirsiniz.

Benim Yemeğim’de dört yarışmacı, hafta içi her gün şef Rafet İnce’nin verdiği yemekleri tariflerine uygun olarak yapmaya çalışıyor. Tüm yarışmacılar, aynı malzemelerle ve ölçülerle aynı yemeği en lezzetli haliyle yapmak için uğraşıyor. Ancak Benim Yemeğim’de asıl heyecan final dakikalarında. Her günün sonunda tadım odasında puanlama heyecanı yaşanıyor. Yarışmacılar kendi yemekleri de dahil tüm yemekleri gözleri bağlı olarak tadıyor ve puanlıyor. Gözleri bağlı bu tadımlarda yarışmacılar, kendi yemeklerine en düşük puanı verebilecekleri gibi en dişli rakiplerine yüksek puanlar verebilir. Bu heyecana şef Rafet İnce’nin vereceği puanlar ve yapacağı değerlendirmeler de ekleniyor. Beş günün sonunda en yüksek puanı alan haftanın şampiyonu ve 10.000 TL’nin sahibi oluyor.

Bu eğlence programı, "Genel izleyici kitlesine hitap eden" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Benim Yemeğim, 360'de yayınlanan ve 29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 00:45'te başlayan Aileler Yarışıyor isimli programdan sonra saat 03:00'te başlayacak.

Benim Yemeğim programının yayını, 05:00'te yayınlanan Gezmek Olsun isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 03:00'te 360'ta hangi program yayınlanacak?

Benim Yemeğim eğlence programı yayını başlayacaktır.