Sivri Akıllılar

FOX'ta yayınlanan ekranların beğenilen filmi Sivri Akıllılar, 29 Ağustos 2021 Pazar günü ekrana geliyor. Sivri Akıllılar programını saat 20:00'da FOX'ta izleyebilirsiniz.

Recep ve karısı Perihan bir gazete çekilişinde tatil kazanır. Aynı otelde eski arkadaşları Zeki ve Metin de garson olarak çalışmaktadır. Otele aynı gün milyoner Cemil Bey de ailesiyle tatile gelir. Otelin müdürü bu fırsatı kaçırmak istemez. Cemil Bey'in karısının mücevherlerini çalmak için bir plân yapar. Arkadaşı Sezai'yi ayarlar. Sezai, Cemil Bey'in kızının doğum gününde mücevherleri çalar. Mücevher kutusunu da Recep ve Perihan’ın odasına koyar. Polis suçlu olarak Recep ve Perihan’ı tutuklar. Zeki ve Metin arkadaşlarını kurtarmak için gerçek hırsızı bulmaya çalışacaktır.

Bu film, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Sivri Akıllılar, FOX'de yayınlanan ve 29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 19:00'da başlayan FOX Ana Haber Hafta Sonu isimli programdan sonra saat 20:00'da başlayacak.

Sivri Akıllılar programının yayını, 21:45'te yayınlanan Şef Akademi isimli eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 20:00'da FOX'ta hangi program yayınlanacak?

Sivri Akıllılar filmi yayını başlayacaktır.