Şarkılar Bizi Söyler

Kanal D'de yayınlanan ekranların beğenilen eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü ekrana geliyor. Şarkılar Bizi Söyler programını saat 20:00'da Kanal D'de izleyebilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünün konukları Kutsi, Derya Uluğ, Melek Mosso ve İrem Derici olacak. Sevilen isimler Yıldız Tilbe’nin şarkılarını kendi yorumlarıyla seslendirecekler. Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Kutsi, gecede seslendirdiği Yıldız Tilbe şarkılarıyla herkesi kendine hayran bırakacak. Ayrıca samimi sohbetiyle de geceye renk katacak. Gecenin bir diğer konuğu İrem Derici, renkli sohbetiyle stüdyoyu kahkahaya boğacak. Yıldız Tilbe’nin unutulmaz şarkılarını yorumlayan İrem Derici, esprileri ve muhteşem sohbetiyle de herkesi gülmekten kırıp geçirecek. Yıldız Tilbe’ye olan hayranlığını “Keşke Yıldız Tilbe’nin bir yeteneğine sahip olabilseydim, ona çok özeniyorum.” sözleriyle dile getiren Derici, Yıldız Tilbe ile yaşadığı bir anısı da yine programda anlatacak. Sohbetlerin ve kahkahaların havada uçuştuğu geceye damga vuran bir başka olay ise Melek Mosso, Derya Uluğ ve İrem Derici’nin dansı olacak. Klarnetin virtüözü Hüsnü Şenlendirici’nin çaldığı oyun havasında dans eden Me

Şarkılar Bizi Söyler, Kanal D'de yayınlanan ve 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 19:00'da başlayan Kanal D Ana Haber isimli programdan sonra saat 20:00'da başlayacak.

Şarkılar Bizi Söyler programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 20:00'da Kanal D'de hangi program yayınlanacak?

Şarkılar Bizi Söyler eğlence programı yayını başlayacaktır.