Mucize Doktor

FOX'ta yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Mucize Doktor, 25 Haziran 2024 Salı günü ekrana geliyor. Mucize Doktor programını saat 22:30'da FOX'ta izleyebilirsiniz.

Bu program sadece FOX kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar. Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır. Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar…

Mucize Doktor, FOX'de yayınlanan ve 25 Haziran 2024 Salı günü saat 20:00'da başlayan Kızıl Goncalar isimli programdan sonra saat 22:30'da başlayacak.

Mucize Doktor programının yayını, gece yarısına kadar devam edecek.

25 Haziran 2024 Salı günü saat 22:30'da FOX'ta hangi program yayınlanacak?

Mucize Doktor dizisi yayını başlayacaktır.