Milyoner Baba

atv'de yayınlanan ekranların beğenilen filmi Milyoner Baba, 22 Temmuz 2022 Cuma günü ekrana geliyor. Milyoner Baba programını saat 03:00'te atv'de izleyebilirsiniz.

Bu program sadece atv kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Zengin iş adamı Matvey'in iş ortağı hayatını kaybettiği sırada, iş ortağının kızı olduğunu iddia eden bir kadın çıkagelir ve mal varlığının yarısını ister. Matvey bunu kabul etmez fakat aslında onun tüm mal varlığı ölen ortağının üzerinedir çünkü birileri sürekli, tam bir çapkın olan Matvey’in çocuğu olduğunu iddia etmektedir. Matvey, sonradan ortaya çıkan bu çocuklardan korumak için mal varlığını ortağının üzerine yapmıştır. Durum böyle olunca ortağının kızı onu beş parasız kapının önüne koyar. Matvey de yurt dışındaki bir bankada saklı olan ve mal varlığının tamamının aslında onun olduğunu gösteren belgeyi çalmak için çocukları olduğunu iddia eden kişilerle iş birliği yapar.

Milyoner Baba, atv'de yayınlanan ve 22 Temmuz 2022 Cuma günü saat 01:00'de başlayan S.W.A.T isimli programdan sonra saat 03:00'te başlayacak.

Milyoner Baba programının yayını, 05:00'te yayınlanan Sen Anlat Karadeniz isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

22 Temmuz 2022 Cuma günü saat 03:00'te atv'de hangi program yayınlanacak?

Milyoner Baba filmi yayını başlayacaktır.