Medcezir

Star TV'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Medcezir, 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü ekrana geliyor. Medcezir programını saat 07:00'de Star TV'de izleyebilirsiniz.

İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde yaşayan Yaman'ın başı ağabeyi yüzünden büyük derde girer. O güne kadar kaderini değiştirmek için başarılı bir öğrenci olmaya çalışan Yaman, O gece, istemeden suça bulaşır. Yaman bütün ümitlerini kaybettiği anda, Avukat Selim Serez'le tanışır. Selim, Yaman'ın üstüne bulaşan çamurun arkasında, gelecek vaat eden bir genç adam olduğunu görür. Yaman'ı kendi gençliğine benzetir ve bu çocuğun hikayesinin, demir parmaklıklar ardında son bulmasına izin vermez. Yaman zengin bir avukat olan Selim'in yardım teklifini önce ciddiye almaz. Ama daha sonra Selim'in teklifini geri çevirmez ve kötü bir olay yüzünden hayatına giren bu adamın araladığı kapıdan bambaşka bir dünyaya adım atar.

Medcezir, Star TV'de yayınlanan ve 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 05:10'da başlayan Güzel Köylü isimli programdan sonra saat 07:00'de başlayacak.

Medcezir programının yayını, 09:30'da yayınlanan Cocomelon isimli film başlayana kadar devam edecek.

15 Mayıs 2021 Cumartesi günü saat 07:00'de Star TV'de hangi program yayınlanacak?

Medcezir dizisi yayını başlayacaktır.