Mary Poppins Dönüyor

atv'de yayınlanan ekranların beğenilen filmi Mary Poppins Dönüyor, 29 Ağustos 2021 Pazar günü ekrana geliyor. Mary Poppins Dönüyor programını saat 14:15'te atv'de izleyebilirsiniz.

Mary Poppins: Sihirli Dadı, 1930’larda Londra’nın Büyük Buhran döneminde geçiyor. İlk filmin sevimli minikleri Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. İkili, Michael, üç çocuğu ve kâhyaları Ellen’la birlikte Cherry Tree Lane’de hayatlarını sürdürmektedirler. Ancak acı bir olay yaşanır ve Michael kişisel bir kayıp yaşar. Bu olayın ardından esrarengiz dadıları Mary Poppins tekrar Banks’lerin hayatına girer. Bu süreçte Poppins, iyimser sokak lambası yakıcısı Jack’le birlikte eşsiz sihir becerilerini kullanarak ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır. Poppins'in eksantrik kuzeni Topsy dahil olmak üzere renkli ve tuhaf karakterler de bu süreçte eğlenceli bir yol sunacaklardır.

Mary Poppins Dönüyor, atv'de yayınlanan ve 29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 10:00'da başlayan Kalp Yarası isimli programdan sonra saat 14:15'te başlayacak.

Mary Poppins Dönüyor programının yayını, 16:40'ta yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca isimli eğlence programı başlayana kadar devam edecek.

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 14:15'te atv'de hangi program yayınlanacak?

Mary Poppins Dönüyor filmi yayını başlayacaktır.