Kuzey Yıldızı: İlk Aşk

Show TV'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü ekrana geliyor. Kuzey Yıldızı: İlk Aşk programını saat 11:00'de Show TV'de izleyebilirsiniz.

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Kuzey, Yıldız ile sözlenip üniversite okumaya İstanbul’a gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenir ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir.

Bu dizi, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, Show TV'de yayınlanan ve 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 08:30'da başlayan Bu Sabah isimli programdan sonra saat 11:00'de başlayacak.

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk programının yayını, 15:00'te yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 11:00'de Show TV'de hangi program yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk dizisi yayını başlayacaktır.