Kefaret

FOX'ta yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Kefaret, 25 Ocak 2023 Çarşamba günü ekrana geliyor. Kefaret programını saat 06:00'da FOX'ta izleyebilirsiniz.

Bu program sadece FOX kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Bir kasaba lisesinde öğretmenlik yapan ve doktor kocası Ahmet ve iki küçük çocuğu ile mutlu bir hayat sürdüren Zeynep’in rüya gibi yaşamı kızının ortadan kaybolması ile bir anda cehenneme dönecektir. Zeynep bir bir elindeki her şeyi yitirirken İstanbul’dan atanan başarılı genç komiser Sinan sayesinde umudunu asla yitirmeyecek ve hayata sımsıkı tutunma gücü bulacaktır. Kızını bulabilmek için her yolu denemesine rağmen bir sonuca ulaşamayan Zeynep sonunda çılgınca bir eyleme kalkışır ve hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalır.

Bu dizi, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Kefaret, FOX'de yayınlanan ve 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 05:00'te başlayan Senden Daha Güzel isimli programdan sonra saat 06:00'da başlayacak.

Kefaret programının yayını, 07:15'te yayınlanan İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu isimli haber programı başlayana kadar devam edecek.

25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat 06:00'da FOX'ta hangi program yayınlanacak?

Kefaret dizisi yayını başlayacaktır.