Karadır Kaşların

Kanal 7'de yayınlanan ekranların beğenilen filmi Karadır Kaşların, 29 Ağustos 2021 Pazar günü ekrana geliyor. Karadır Kaşların programını saat 13:30'da Kanal 7'de izleyebilirsiniz.

Köyün ileri gelenlerinden Recep Ağa, evlenme çağına gelen oğlu Vedat için Asiye’yi uygun görür. Fakat Asiye, Hasan adındaki bir gence sevdalıdır. Recep Ağa, bir gün ailesiyle Asiye’yi istemeye geldiğinde genç kız, Hasan’ın evine gider. Fakat Hasan’ın annesi Ayşe, Asiye’yi ağır sözlerle evinden kovarak kendisini oğluna gelin olarak istemediğini söyler. Hasan’ın ailesinin bu kadar tepkili olmasına anlam veremeyen Asiye, büyük hayal kırıklığına uğrar. Aslında bu olayın altında Hasan’ın babası Kerim’in gençliğinde Ayşe’nin annesi Seher’e sevdalı olması yatmaktadır. Bu yüzden Hasan’ın annesi, kocası Kerim’in gençliğinde sevdalandığı kadının kızını evine gelin olarak istemez. Fakat Hasan, Asiye için her şeyi göze alır ve sevdiğini kaçırmak için hazırlıklara başlar.

Karadır Kaşların, Kanal 7'de yayınlanan ve 29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 12:00'de başlayan Gündüz Gece isimli programdan sonra saat 13:30'da başlayacak.

Karadır Kaşların programının yayını, 15:15'te yayınlanan Dünyanın Tadı isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 13:30'da Kanal 7'de hangi program yayınlanacak?

Karadır Kaşların filmi yayını başlayacaktır.