Kalp Atışı

Show TV'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Kalp Atışı, 22 Temmuz 2021 Perşembe günü ekrana geliyor. Kalp Atışı programını saat 07:30'da Show TV'de izleyebilirsiniz.

Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de o size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi. İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır. Hayata yenik başlayan, öfkesi dışında hiçbir şeyi olmayan bir kızın bir cerrah olarak hayata meydan okuma hikayesidir bu. Aynı zamanda ona bu cesareti verecek olan Ali Asaf’ın. Elini tutan ve başarabilirsin diyen bir yol göstericinin. Hepimizin tüm kalbimizle hayatımızda olmasını istediğimiz o kişi Eylül gibi bizim de hayata olan umutlarımızı hep ayakta tutacaktır.

Bu dizi, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Kalp Atışı, Show TV'de yayınlanan ve 22 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 06:00'da başlayan Sevcan'la Lezzet Yolunda isimli programdan sonra saat 07:30'da başlayacak.

Kalp Atışı programının yayını, 10:00'da yayınlanan Yeni Gelin isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

22 Temmuz 2021 Perşembe günü saat 07:30'da Show TV'de hangi program yayınlanacak?

Kalp Atışı dizisi yayını başlayacaktır.