Kalk Gidelim

TRT 1'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Kalk Gidelim, 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü ekrana geliyor. Kalk Gidelim programını saat 08:10'da TRT 1'de izleyebilirsiniz.

Mustafa Ali genç yaşında İstanbul'a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına rağmen İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiştir. Mustafa Ali'nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır fakat yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda iflas bayrağını çekmek zorunda kalan Mustafa Ali, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.

Kalk Gidelim, TRT 1'de yayınlanan ve 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 05:05'te başlayan Tövbeler Olsun isimli programdan sonra saat 08:10'da başlayacak.

Kalk Gidelim programının yayını, 11:00'de yayınlanan Anıtkabir'den Naklen Yayın isimli haber programı başlayana kadar devam edecek.

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 08:10'da TRT 1'de hangi program yayınlanacak?

Kalk Gidelim dizisi yayını başlayacaktır.