Hudutsuz Sevda

FOX'ta yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Hudutsuz Sevda, 12 Şubat 2024 Pazartesi günü ekrana geliyor. Hudutsuz Sevda programını saat 16:00'da FOX'ta izleyebilirsiniz.

Bu program sadece FOX kanalının yayın platformları üzerinden izlenilebilir. Sitemizde herhangi bir kanal veya program yayını paylaşılmamaktadır.

Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul'a sürülen Halil İbrahim, 20 yıl sonra memleketi Karadeniz'e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin ile evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim'in hayatı Leto'lardan Zeynep'in çıkması ile tamamen değişecektir.

Hudutsuz Sevda, FOX'de yayınlanan ve 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 13:00'te başlayan Kirli Sepeti isimli programdan sonra saat 16:00'da başlayacak.

Hudutsuz Sevda programının yayını, 19:00'da yayınlanan Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu isimli haber programı başlayana kadar devam edecek.

12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 16:00'da FOX'ta hangi program yayınlanacak?

Hudutsuz Sevda dizisi yayını başlayacaktır.