Hercai

atv'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Hercai, 15 Eylül 2021 Çarşamba günü ekrana geliyor. Hercai programını saat 06:00'da atv'de izleyebilirsiniz.

Midyat’a İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder. Ardından torunu Reyyan’ı da ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlarından habersizdir. İki erkek arasında verilecek karar merakla beklenirken, gelen haber Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkiler. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi?

Hercai, atv'de yayınlanan ve 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 03:45'te başlayan Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane isimli programdan sonra saat 06:00'da başlayacak.

Hercai programının yayını, 08:00'de yayınlanan Kahvaltı Haberleri isimli haber programı başlayana kadar devam edecek.

15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 06:00'da atv'de hangi program yayınlanacak?

Hercai dizisi yayını başlayacaktır.