Hayatın Senin Elinde

NTV'de yayınlanan ekranların beğenilen yaşam programı Hayatın Senin Elinde, 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü ekrana geliyor. Hayatın Senin Elinde programını saat 05:15'te NTV'de izleyebilirsiniz.

Sağlıklı, uzun bir hayat istiyoruz. Bunun tek bir yolu var; kendimize iyi bakmak… Sağlıklı bir hayat bizim elimizde. Peki bunun için ne yapıyoruz? Neleri doğru, neleri yanlış yapıyoruz? Sağlıklı bir hayat için hangi takviyeleri, nasıl kullanmalıyız? Kaygı ile başa çıkmanın yolları neler? Psikiyatrist Prof. Dr. Kemal Sayar yanıtlıyor. Ruhen ve fiziken daha iyi olmak… Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için gerekenleri her Perşembe İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve Melda Yücel Kocaalp, ‘Hayatın Senin Elinde’de konuşuyor.

Hayatın Senin Elinde, NTV'de yayınlanan ve 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 05:00'te başlayan Haber Bülteni isimli programdan sonra saat 05:15'te başlayacak.

Hayatın Senin Elinde programının yayını, 05:55'te yayınlanan Hava Durumu isimli haber programı başlayana kadar devam edecek.

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 05:15'te NTV'de hangi program yayınlanacak?

Hayatın Senin Elinde yaşam programı yayını başlayacaktır.