Çocuklar Duymasın

teve2'de yayınlanan ekranların beğenilen dizisi Çocuklar Duymasın, 29 Ağustos 2021 Pazar günü ekrana geliyor. Çocuklar Duymasın programını saat 18:00'de teve2'de izleyebilirsiniz.

Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.

Çocuklar Duymasın, teve2'de yayınlanan ve 29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 15:30'da başlayan Operasyon 41 isimli programdan sonra saat 18:00'de başlayacak.

Çocuklar Duymasın programının yayını, 19:30'da yayınlanan Arka Sokaklar isimli dizi başlayana kadar devam edecek.

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 18:00'de teve2'de hangi program yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın dizisi yayını başlayacaktır.