Benim Yemeğim

360'ta yayınlanan ekranların beğenilen eğlence programı Benim Yemeğim, 31 Ağustos 2021 Salı günü ekrana geliyor. Benim Yemeğim programını saat 15:00'te 360'ta izleyebilirsiniz.

Benim Yemeğim’de dört yarışmacı, hafta içi her gün şef Rafet İnce’nin verdiği yemekleri tariflerine uygun olarak yapmaya çalışıyor. Tüm yarışmacılar, aynı malzemelerle ve ölçülerle aynı yemeği en lezzetli haliyle yapmak için uğraşıyor. Ancak Benim Yemeğim’de asıl heyecan final dakikalarında. Her günün sonunda tadım odasında puanlama heyecanı yaşanıyor. Yarışmacılar kendi yemekleri de dahil tüm yemekleri gözleri bağlı olarak tadıyor ve puanlıyor. Gözleri bağlı bu tadımlarda yarışmacılar, kendi yemeklerine en düşük puanı verebilecekleri gibi en dişli rakiplerine yüksek puanlar verebilir. Bu heyecana şef Rafet İnce’nin vereceği puanlar ve yapacağı değerlendirmeler de ekleniyor. Beş günün sonunda en yüksek puanı alan haftanın şampiyonu ve 10.000 TL’nin sahibi oluyor.

Bu eğlence programı, "Genel izleyici kitlesine hitap eden" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Benim Yemeğim, 360'de yayınlanan ve 31 Ağustos 2021 Salı günü saat 13:00'te başlayan Battal Gazi'nin İntikamı isimli programdan sonra saat 15:00'te başlayacak.

Benim Yemeğim programının yayını, 17:00'de yayınlanan Acı Hatıralar isimli film başlayana kadar devam edecek.

31 Ağustos 2021 Salı günü saat 15:00'te 360'ta hangi program yayınlanacak?

Benim Yemeğim eğlence programı yayını başlayacaktır.