Bear Grylls ile Yabanda

National Geographic'te yayınlanan ekranların beğenilen yaşam programı Bear Grylls ile Yabanda, 29 Ağustos 2021 Pazar günü ekrana geliyor. Bear Grylls ile Yabanda programını saat 03:50'de National Geographic'te izleyebilirsiniz.

Hayatta kalma uzmanı Bear Grylls, Hollywood'un en sevilen ünlüleri ile açık hava macera serisinin yeni sezonuyla vahşi yaşamına geri dönüyor! Marvel süper kahramanlarından ödüllü sanatçılara, dünyanın farklı ortamlarında sınırları zorlayan bir yolculuk yapmak üzere her hafta ünlü bir konuk Grylls'e katılıyor. Birlikte, en zorlu engelleri aşmak için hem zihinsel hem de fiziksel sınırları zorlarken, tehlikeli bölgelerle başa çıkmak için özel ve zorlu hayatta kalma tekniklerini kullanacaklar.

Bu yaşam programı, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Bear Grylls ile Yabanda, National Geographic'de yayınlanan ve 29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 03:10'da başlayan Hazen Audel ile Kabile Yaşamı isimli programdan sonra saat 03:50'de başlayacak.

Bear Grylls ile Yabanda programının yayını, 04:35'te yayınlanan Sular Çekilince Özel isimli yaşam programı başlayana kadar devam edecek.

29 Ağustos 2021 Pazar günü saat 03:50'de National Geographic'te hangi program yayınlanacak?

Bear Grylls ile Yabanda yaşam programı yayını başlayacaktır.