Anaokulu Öğretmeni

SinemaTV'de yayınlanan ekranların beğenilen filmi Anaokulu Öğretmeni, 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü ekrana geliyor. Anaokulu Öğretmeni programını saat 09:30'da SinemaTV'de izleyebilirsiniz.

Lisa, New York’ta çalışan bir anne ve anaokulu öğretmenidir. İşinden ve aile yaşamından bulduğu boş vakitlerinde şiir yazan Lisa, hayatının hiçbir alanında tamamen mutlu ya da başarılı değildir. Bir gün 5 yaşındaki bir öğrencisinin şiir yazmakta çok yetenekli olduğunu fark eder. Bu yeteneğini dikkate almaları konusunda ailesini ikna edemese de Lisa çocuğa yardım etmek için elinden geleni yapar. Yaratıcılığının tıkandığı bir gün, katıldığı şiir dersinde öğrencisinin sözlerini kendisininmiş gibi okur. Daha önce ne derste ne özel hayatında görmediği derecede ilgi ve övgülerle karşılaşır. Ancak nerede durması gerektiğini bilemeyince bu takıntısı, Lisa’ya çok pahalıya mal olacaktır.

Bu film, "7 yaş ve üzerindeki izleyiciler için uygun olan" bir program olarak olarak işaretlenmiştir.

Anaokulu Öğretmeni, SinemaTV'de yayınlanan ve 30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 07:30'da başlayan Acelesi Olan Adam isimli programdan sonra saat 09:30'da başlayacak.

Anaokulu Öğretmeni programının yayını, 11:15'te yayınlanan Avengers: Sonsuzluk Savaşı isimli film başlayana kadar devam edecek.

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 09:30'da SinemaTV'de hangi program yayınlanacak?

Anaokulu Öğretmeni filmi yayını başlayacaktır.